Помірно-жорсткий пружинний матрац, який дозволить Вам відновити сили та добре відпочити. В основі матраца 7-зонна система мультипружин, що забезпечує високу точкову підтримку. Матрац Абсолют використовує найкращі характеристики пружин Multipocket з міцною Еко піною та піною Меморі, яка сприяє розслабленню м’язів. А з іншого боку матраца – натуральний латекс та кокосове волокно, що підвищує твердість конструкції. Завдяки інноваційним рішенням створено дуже міцний і зручний матрац для активних людей.  Гарантія: 5 років на м’які наповнювачі, 10 років на пружинний блок.

 Особливості матраца:

  1. Зонована система пружин Multipocket для ідеальної підтримки хребта;
  2. Система жорсткого периметру (єврокаркас) виконана із жорсткої піни, що дозволяє спати на самому краю матраца не з'їзджаючи донизу;
  3. Комфортна піна в складі матраца - надійна та довговічна;
  4. Вентиляційні отвори в єврокаркасі для циркуляції повітря всередині матраца;
  5. Гігієнічність. Чохол з роз'ємним замочком, що дозволяє наприклад зняти лише верхню частину чохла і попрати її.
  6. М'який, приємний на дотик трикотажний чохол з бавовняної тканини технології Refibra (вироництва Данія).
ціна
8485
грн.
10605
грн.
Матрац Absolute
на основі блоку з незалежних пружин Multipocket | 7 зон жорсткості
Absolute
Новинка
Знімний чохол Чохол із трикотажної бавовняної тканини технології Refibra (вироництва Данія).
Еко піна
Відновлена піна - дбаючи про екологію виготовляється з крихти піни, жорстка та високощільна.
Кокосове волокно Натуральний матеріал із спресованих волокон кокосового горіха, просочених латексом. Використовується для надання матрацу жорсткості. 
Блок з незалежних пружин 7-зон жорсткості Multipocket
Складається з великої кількості пружини малого діаметру, кожна з яких знаходиться в окремому чохлі із спанбонду. Пружини працюють незалежно одна від одної, приймаючи контури тіла і тим самим допомагають партнерам з різною вагою не скочуватись один до одного. Блок поділений на 7 зон різної жорсткості, де зони шиї та тазу мають посилену підтримку.
Еластичний войлок  Голкопробивний матеріал, що розділяє та захищає м’які наповнювачі матраца від пружинного блоку.
Піна з ефектом пам’яті Memory Foam  Віскоеластичний матеріал, що відмінно пристосовується до форми та тепла тіла. Він сприяє розслабленню м’язів, покращує кровообіг та додає м’якості і комфорту спальному місцю.
Латекс Матеріал виготовлений на основі натурального молочка з каучукового дерева. Завдяки своїй м’якості та еластичності пристосовується до контурів тіла в будь-якому положенні і забезпечує належний кровообіг. Молекулярна структура латексу та перфорація забезпечують гігієнічність спального місця, вентиляцію та свіжість.
Loading