COMFY - середньожорсткий матрац, виготовлений з кокосового волокна, латексу та льону.  Натуральні матеріали  забезпечують ідеальний мікроклімат для тіла та здоровий сон малят. Ідеально підходить новонародженим та дітям до 4 років. Висота матраца - 7см.

Особливості матраца:

  1. Жорсткість та ортопедичність. Матрац має дві сторони жорсткості:
    • Жорстіша - сторона з кокосового волокна – 0-6 місяців;
    • м'якша -  сторона з латексу – від 6 місяців.
  2. Гігієнічність. Зовнішній чохол з м'якої бавовняної тканини з роз'ємним замочком по периметру матраца, що дозволяє наприклад зняти лише верхню частину чохла і попрати її.
  3. Вологостійкість. Додатковий внутрішній чохол з водонепроникної тканини захистить наповнювачі матраца від проникнення вологи.
  4. Екологічність. Cертифіковані натуральні наповнювачі.

 Виготовляємо нестандартні розміри матраців під замовлення.

ціна
2480
грн.
3100
грн.
Матрац COMFY
дитячий матрац
COMFY
Знімний чохол

Чохол із бавовняної тканини на замочку, що можна зняти та попрати.

Додатковий внутрішній чохол з водонепроникної тканини  захистить наповнювачі матраца від проникнення вологи.

Льон Натуральний,  екологічно чистий матеріал із волокон льону з’єднаних між собою голкопробивним способом. Льон має властивість швидко поглинати та водночас швидко виводити вологу, є стійким проти гниття. Він є міцним матеріалом, що цінується за свої властивості свіжості та прохолоди. Льон знімає статичну електрику.
Латекс Матеріал виготовлений на основі натурального молочка з каучукового дерева. Завдяки своїй м’якості та еластичності пристосовується до контурів тіла в будь-якому положенні і забезпечує належний кровообіг. Молекулярна структура латексу та перфорація забезпечують гігієнічність спального місця, вентиляцію та свіжість.
Кокосове волокно Натуральний матеріал із спресованих волокон кокосового горіха, просочених латексом. Використовується для надання матрацу жорсткості.
   
Висота матраців
7
Жорсткість
Середньожорсткий
Макс. навантаження на одне спальне місце (матрац)
90, 100, 110, 120, 130, 140
Основа матраца
безпружинний
Матеріали
Латекс, кокосове волокно, льон
Кількість зон
1
Чохол
Знімний
Тканина чохла
Бавовна
Вікова категорія
Для дітей 0-4 роки
Loading