Двосторонній матрац середньої жорсткості з трьома інноваційними пінами та незалежним пружинним блоком - ідеальне рішення для активних людей, які використовують сон як час для відновлення організму та сил. Комфортна піна буде добре підтримувати Ваше тіло, м'яка піна - додасть м’якість спальному місцю, а піна з ефектом пам’яті - адаптується до форми і тепла Вашого тіла та допоможе м’язам розслабитися. Все тіло, особливо нижня частина хребта, отримає здорову анатомічну підтримку. Чохол матраца із трикотажної тканини на замочку, який можна знімати та прати.  

Гарантія: 5 років на м’які наповнювачі, 10 років на пружинний блок.

Особливості матраца:

  1. Піна з ефектом пам'яті Memory Foam – матеріал, що адаптовується до форми тіла людини. Він сприяє розслабленню м’язів, покращує кровообіг та додає м’якості спальному місцю. Найважливіша перевага матеріалу - це відсутність зворотнього тиску від виробу на тіло людини, що дозволяє мінімізувати м'язову напругу та дає змогу розслабити все тіло;
  2. Комфортна піна в складі матраца - надійна та довговічна;
  3. Система жорсткого периметру (єврокаркас) виконана із жорсткої піни, що дозволяє спати на самому краю матраца не з'їзджаючи донизу;
  4. Вентиляційні отвори в єврокаркасі для циркуляції повітря всередині матраца;
  5. Гігієнічність. Чохол з роз'ємним замочком, що дозволяє наприклад зняти лише верхню частину чохла і попрати її.
ціна
6990
грн.
8770
грн.
Матрац Smart
на основі незалежного блоку пружин та трьох видів пін
Smart
Топ
Знімний чохол Чохол із трикотажної тканини має м’яку структуру та гладкий.
Піна HR
Високоеластична піна, що характеризується високим рівнем комфорту та довговічністю.
Піна з ефектом пам’яті Memory Foam  Віскоеластичний матеріал, що відмінно пристосовується до форми та тепла тіла. Він сприяє розслабленню м’язів, покращує кровообіг та додає м’якості і комфорту спальному місцю.
Блок з незалежних пружин
Маленькі, м’які пружини, кожна з якої в окремому чохлі із спанбонду. Переваги: пружини працюють незалежно одна від одної, приймаючи контури тіла і тим самим допомагають партнерам з різною вагою не скочуватись один до одного.
Еластичний войлок  Голкопробивний матеріал, що розділяє та захищає м’які наповнювачі матраца від пружинного блоку.

 М'яка піна Ультракомфортна мікропориста піна, пом'якшує та додає матрацу комфорт

Loading
Рекомендовані товари