Як правильно вибрати матрац

Завжди вибирайте матрац разом з партнером, щоб Ви двоє були задоволені покупкою.

Розмір матраца. Ви повинні разом з партнером вільно лежати на матраці з Вашими руками за головою та не торкатися ліктями один одного. Ідеально також коли матрац є довшим на 15см від росту найвищого партнера.

Чим більша у Вас вага тим жорсткіший матрац Вам потрібно.

Всупереч відомому переконанню, жорсткі матраци не обов’язково хороші для людей, що мають болі у спині. Важливі характеристики матраца – хороша підтримка та амортизація.

Хороший спосіб провірити чи матрац  є занадто жорсткий, занадто м’який  чи хороший – ляжте на спину та просуньте руку під неї. Якщо рука проходить дуже легко – скоріш за все матрац за жорсткий для Вас (навантаження іде на плечі та стегна), якщо руку важко просунути – ймовірно, що матрац замякий. Якщо Ви можете просунути руку з легким опором – матрац добре Вам підходить. Інший тест – положити в’язку ключів під спину – Ви не повинні їх відчувати!

Тестуйте, тестуйте та ще раз тестуйте! Ви б не купили нову машину без тест-драйву – а в ліжку Ви проводите навіть більше часу! Полежіть на матраці досить довго, щоб добре переконатись що він Вам підходить!